Stijn Geerinck zal ons vertellen hoe zijn leven in lente van 2017, totaal overhoop gehaald werd toen hij met de fiets , door een dronken automobiliste die “in slaap gevallen” was , van de weg werd gemaaid. Daarna volgden de feiten zoals ambulance, UZ Gent, revalidatie en chirurgie aan het gelaat, elkaar op. Deze persoon is ook de schrijver van het boek “Tussen hoop en hersenletsel”.
Als master in moraalwetenschappen , is hij leerkracht levensbeschouwing. Tijdens deze namiddag behandelt hij zaken die ons sterk aanbelangen. Hoe leven met blijvende beperkingen zoals daar zijn: de gevolgen van een Niet Aangeboren Hersenletsel(NAH), verwondingen voor het leven, de permanente verandering van het lichaam, en voor hem ook de verandering van zijn gelaat,….
Hoe heeft hij, en zijn gezin, in zijn situatie alles verwerkt en zo goed mogelijk zijn gevolgen te boven gekomen? Dit alles zal hij ons in deze namiddag vertellen met daarbij de mogelijkheid om hem vragen te stellen.
7 euro per persoon ter plaatse te betalen – Koffie/thee en stuk taart inbegrepen
Inschrijven kan tot 2 mei via Monique 09 228 72 49 of Willy 0475 71 82 86
