Ex-oud-scoutsgroep De Staf heeft speciaal voor jullie een heuse dropping uitgewerkt. Niet alleen een trip in het pikkedonker, maar ook eentje waarbij je hersens een beetje zullen kraken (maar wees gerust… niet te veel).
Start: Los het raadsel op en kom rechtstreeks naar de startplaats.
Er is parking voorzien en er stopt een bus.
Raadsel: afspraak om 18u30 aan de hoofdingang van: een bruisende plek in hartje Gentbrugge, daar moet je zijn, niet alleen voor de start van de eerste DyNAHmiek-dropping, maar ook voor een boek of een nieuwe identiteitskaart.
Misschien is het gebouw stiekem vernoemd naar kattenvoer, of zat Liesbet er voor iets tussen…Eigenlijk is het gewoon een knipoog naar de oorspronkelijke architect.
| Start: Los het raadsel op en kom rechtstreeks naar de startplaats. Er is parking voorzien en er stopt een bus. Raadsel: afspraak om 18u30 aan de hoofdingang van: een bruisende plek in hartje Gentbrugge, daar moet je zijn, niet alleen voor de start van de eerste DyNAHmiek-dropping, maar ook voor een boek of een nieuwe identiteitskaart. Twijfel je over de locatie? Extra opletten voor wie met de wagen via de E17 naar Gentbrugge komt: de afrit is gesloten! Je moet via het centrum komen of via de R4 of rij verder tot afrit Destelbergen (nr. 11), keer daar om en neem vervolgens de afrit Gentbrugge richting Kortrijk |
| Grotendeels rolstoel- en fietstoegankelijk; alternatief voorzien waar nodig. We blijven samen. Je wandelt in groepjes, dat is het leukst!
Totale afstand: 2,48 km Breng mee (je draagt alles zelf):
Inschrijven: geef naam + aantal personen door via info.dynahmiek@gmail.com of bel naar 053 38 28 18 (SIG) |
